Astropay Satın Al

Astropay Satın Al

img src="https://storage.googleapis.com/imgfave/image_cache/1476753822208310.jpg" alt="kredi kartı ile astropay al" title="Our pick on Al-Ahed v Al-Quwa Al-Jawiya October 18, 2016
(C) imgfave.com" style="max-width:410px;float:left;padding:10px 10px 10px 0px;border:0px;">Astropay Nedir Ve Nasıl Satın Alınır?

E Ticaret sitelerinden alışveriş, çağımızın en yaygın harcama türünü oluşturuyor. Fakat internet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenliği sağlamak da bu harcamaların en önemli konusu. Bu sebeple internet alışverişlerinde sanal para kullanımı, gittikçe yaygınlaşıyor. Astropay, bu sanal paralardan biridir ve birçok avantaj sunmaktadır.
Astropay'in Avantajları

Astropay, sahip olunan sanal alışveriş kartları içerisinde en hızlı alışveriş yapılan karttır. Bu kartla alışveriş yapıldığında, herhangi bir ek ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Kart masrafı ve komisyon gibi bedeller, alışveriş ücretine eklenmez.

Astropay, dünyanın her yerinde güvenle kullanılmaktadır. Her ülkenin yerel para birimi ile alışveriş imkânı sağlar. Kartın limitini kendiniz belirlediğiniz için limit aşımı sorunu yoktur. Ayrıca internet sitelerindeki alışverişlerde, herhangi bir kişisel bilgiyi girmek zorunda kalmadığınız için son derece güvenlidir.
Astropay Nasıl Alınır?

Astropay satın almak, oldukça basit bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için https://www.astropay.com.tr adresine girmek gerekiyor. Site üzerinde satın astropay satın al almak isteyebileceğiniz Astropay kart limitlerini görüntüleyebilir ve astropay bozdur satın al kısmına tıklayarak, kolaylıkla kartı satın alabilirsiniz.

Astropay, dolar kuru üzerinden satışa sunulan bir sanal paradır. Buna göre site üzerinde 10 dolardan başlayarak, 15, 20, 25, 30 dolar olmak üzere ilerleyen ve 500 dolara kadar varabilen kartlar satışa sunulmaktadır. Bu kartların değeri günlük dolar kuru üzerinde hesaplanmaktadır.

Bilindiği üzere kredi kartları ile artık sanal para kartları kolaylıkla satın alınabiliyor. Site üzerinde kart satın almak istediğinizde kredi kartı ile astropay al seçeneği de size sunulmaktadır. Bütün bankaların kredi kartları ile Astropay kartı satın alınabilir. Astropay, tek kullanımlık bir karttır. Eğer alışverişten sonra kartın içinde bir miktar para kalırsa, bu parayı bozdurma imkânınız bulunuyor. Kart limiti tamamen bittikten sonra ise, kart kendini iptal etmektedir.